Darbības jomas

ALARM SOLUTIONS pamatdarbības jomas ir kompleksu drošības sistēmu, automatizācijas un datu tīklu risinājumu projektēšana un ieviešana. Mēs rūpīgi uzklausām Jūsu vēlmes, izvērtējam situāciju un piedāvājam no savu risinājumu klāsta atbilstošāko un mūsdienīgāko risinājumu, tādu risinājumu, kurš funkcionāli nodrošina ērtu un efektīvu sistēmu pārvaldību.

"Jūsu un Jūsu īpašuma kompleksi drošības, automatizācijas un skaru risinājumi ir mūsu galvenais uzdevums."

 

Integrētā drošība dažādas sarežģītības un funkcionalitātes apsardzes sistēmas, ugunsdrošības signalizācijas sistēmas, piekļuves kontroles sistēmas, videonovērošanas sistēmas un balss izziņošanas sistēmas. „Risinājumi, kuri nodrošina Jūsu un Jūsu īpašuma drošību, novērš nesankcionētu piekļuvi un savlaicīgi novērš iespējamu zaudējumu riskus”.  

Automatizācija dažādas sarežģītības ēku automatizācijas (BMS), vadības un kontroles risinājumi, sākot ar risinājumiem privātmājām un beidzot ar ēku automatizācijas vadības sistēmām (BMS) „Risinājumi, kuri nodrošina Jūsu īpašuma gudru un ekonomisku pārvaldību, novērš neefektīvu sistēmu ekspluatāciju un nelietderīgu resursu izlietojumu”. 

Sakari dažādas sarežģītības un funkcionalitātes pasīvie datu tīkli - datortīkli, telefonu tīkli un to infrastruktūra, aktīvās tīkla iekārtas– tīkla komutatori, routeri, datu serveri, darba stacijas un cita datortehnika, ka arī telefonu tīkli – telefona stacijas, IP telefonijas risinājumi un citi. „Sistēmas, kuras nodrošina efektīvus Jūsu ikdienas sakarus, drošu un mūsdienīgu darba vidi”. 

Slēdzeņu sitēmas augsta drošības un funkcionalitātes līmeņa slēdzeņu un atslēgu sistēmu risinājumi. Piedāvājam gan mehāniskos, gan elektromehāniskos risinājumus, sākot no nelielas privātmājas ar dažām durvīm un beidzot ar biroja centru atslēgu sistēmām. „Risinājumi, kuri nodrošina drošu un gudru fizisko piekļuvi Jūsu īpašumam, kā arī ērtu un mūsdienīgu atslēgu pārvaldību”. 

 

„Mēs pārdodam idejas un risinājumus, nevis atsevišķas iekārtas, šos risinājumus mēs piemeklējam individuāli katra klienta vēlmēm, tas ir mūsu mērķis un izaicinājums vienlaicīgi.”

Uzdod jautājumu