Ēku automatizācijas risinājumi (BMS)

ALARM SOLUTIONS Jums piedāvā dažādas sarežģītības un funkcionalitātes ēku automatizācijas (BMS) risinājums. Mēs piedāvājam pārbaudītus, pazīstamu sistēmu un risinājumu ražotāju produktus, tādu kā  Schneider ElectricSIEMENS un daudzu citu. Mūsu pieredzējusī komanda pārzina tirgus tendences un palīdzēs Jums piemeklēt atbilstošāko sistēmu risinājumus. Vienmēr esam atvērti jaunajam, inovācijas mūs motivē saglabāt virzību uz priekšu.

KAS IR ĒKU AUTOMATIZĀCIJA (BMS)? Ēku automatizācija (BMS – building management system) nodrošina dažādu sistēmu (apgaismojuma, apkures, kondicionēšanas, ūdenspadeves u.c.) kontroli, atbilstoši ēkas lietotāja vajadzībām, kā rezultātā ir iespējams izvēlēties optimālāko risinājumu, lai pieejamie resursi sniegtu visaugstāko efektivitāti. Ēku automatizācijas sistēmas var tikt pievienotas visiem standarta automātikas protokoliem, tā kontrolējot jebkuru resursu patēriņu, piemēram, automātiska apkures atslēgšana laikā, kad ir atvērti logi. 

Ēku vadības sistēmām ir divi galvenie uzdevumi:

  1. Optimizēt un kontrolēt resursu patēriņu;
  2. Nodrošināt maksimālu ēkas pārvaldības komfortu;

Ar pārdomātu un efektīvu ēku automatizācijas sistēmu iespējams apvienot šķietami nesavienojamas lietas, piemēram, tādas kā drošību, funkcionalitāti un enerģijas resursu optimizāciju un ekonomiju, kā rezultātā iespējams ietaupīt vidēji līdz pat 40% no resursu patēriņa. 

Uzdod jautājumu