ALARM SOLUTIONS Jums piedāvā dažādas sarežģītības un funkcionalitātes apsardzes signalizācijas sistēmu risinājums. Mēs piedāvājam pārbaudītus, pazīstamu sistēmu un risinājumu ražotāju produktus, tādu kā BOSCHSchneider ElectricParadox un daudzu citu. Mūsu pieredzējusī komanda pārzina tirgus tendences un palīdzēs Jums piemeklēt atbilstošāko sistēmu risinājumu. Vienmēr esam atvērti jaunajam, inovācijas mūs motivē saglabāt virzību uz priekšu.

KAS IR APSARDZES SISTĒMAS? Tas ir ēku un teritoriju tehniskās apsardzes veids, kura galvenais uzdevums ir nodrošināt trauksmes signāla ģenerēšanu un nodošanu tālākai apstrādei, ja apsargājamajā teritorijā ir notikusi nesankcionēta durvju, logu atvēršana, objektu kustība, telpu tilpuma izmaiņas, vibrācijas, stikla plīšana vai citas nesankcionētas darbības. Apsardzes sistēma var arī tik integrēta vienā sistēmā ar piekļuves kontroles, ugunsdrošības, videonovērošanas un ēkas vadības sistēmām, tādejādi iegūstot maksimālu funkcionalitāti un reakcijas ātrumu, vienlaicīgi samazinot administrēšanas un uzraudzības izmaksas.

Apsardzes signalizācijas sistēmu risinājumi ir aktuāli ikvienam, kurš grib būt drošs par savu īpašumu vai biznesu. Tā novērš neautorizētu personu iekļūšanu un brīvu kustību objektā, nodrošina informācijas nodošanu apsardzes kompānijai vai arī Jums, ar SMS vai e-pasta palīdzību, ja notikusi nesankcionēta iekļūšana apsargājamajā objektā 

 

Uzdod jautājumu