Balss izziņošanas sistēmas

ALARM SOLUTIONS Jums piedāvā dažādas sarežģītības un funkcionalitātes balss izziņošanas sistēmu risinājums. Mēs piedāvājam pārbaudītus, pazīstamu sistēmu un risinājumu ražotāju produktus, tādu kā  BOSCHAUDICO un daudzu citu. Mūsu pieredzējusī komanda pārzina tirgus tendences un palīdzēs Jums piemeklēt atbilstošāko sistēmu risinājumus. Vienmēr esam atvērti jaunajam, inovācijas mūs motivē saglabāt virzību uz priekšu.

KAS IR BALSS IZZIŅOŠANAS SISTĒMA? Balss izziņošanas sistēmas izmanto, lai nodrošinātu balss informācijas pārraidi, ja objektā ir izveidojusies bīstamas situācija. Vai arī, lai informētu apmeklētājus un darbiniekus. Pārsvarā balss izziņošanas sistēmu lieto kopā ar ugunsdrošības signalizācijas sistēmu, lai brīdinātu par ugunsgrēka draudiem un spētu efektīvāk organizēt cilvēku evakuāciju, tādā veidā izvairoties no panikas un haosa. Kā papildus funkciju šādas sistēmas nodrošina arī izklaides informācijas pārraidi (mūziku, reklāmas).

Publiskās izziņošanas sistēma ir obligāti jāizbūvē lielākajā daļā sabiedriskas nozīmes ēkās, ko ikdienā apmeklē liels apmeklētāju un darbinieku skaits. To nosaka Latvijas Republikas būvnormatīvi, Ministru kabineta noteikumi, u. c.

Uzdod jautājumu