Piekļuves kontroles sistēmas

ALARM SOLUTIONS Jums piedāvā dažādas sarežģītības un funkcionalitātes piekļuves kontroles sistēmu risinājums. Mēs piedāvājam pārbaudītus, pazīstamu sistēmu un risinājumu ražotāju produktus, tādu kā BOSCHSchneider ElectricSIEMENS un daudzu citu. Mūsu pieredzējusī komanda pārzina tirgus tendences un palīdzēs Jums piemeklēt atbilstošāko sistēmu risinājumu. Vienmēr esam atvērti jaunajam, inovācijas mūs motivē saglabāt virzību uz priekšu.

KAS IR PIEKĻUVES KONTROLES SISTĒMA?  Piekļuves kontroles sistēma novērš nesankcionētu piekļuvi vai pārvietošanos Jūsu īpašuma, kā arī nodrošina darbinieku un klientu plūsmas kontroli, kas ir ļoti būtisks priekšnoteikums, lai veidotos uzticama un droša darba vide. Kompānijas vadība ir pilnībā informēta par jebkura darbinieka vai klienta atrašanās vietu laikā un telpā, ka arī spēj ierobežot piekļuvi konkrētās dienās vai laikos. Piekļuves kontroles sistēma var tikt izmantota kā personāla uzskaites sistēma, tā spēj atrisināt ar darba laika uzskaiti un apsardzi saistītos jautājumus. Sistēma ievērojama samazina riskus, kas saistīti ar nepiederošu personu iekļūšanu aizliegtās zonās, kā arī piekļuvi konfidenciālai informācijai.

Piekļuves kontroles sistēmu ir iespējams apvienot ar apsardzi un videonovērošanas sistēmām, ka arī sasaitīt ar citām iekšējām sistēmām, tā panākot maksimālu sistēmu mijiedarbību, kas ievērojami paaugstinās uzņēmuma iekšējo drošības līmeni.

Uzdod jautājumu