Ugunsdrošības sistēmas

ALARM SOLUTIONS Jums piedāvā dažādas sarežģītības un funkcionalitātes ugunsdrošības signalizācijas sistēmu risinājums. Mēs piedāvājam pārbaudītus, pazīstamu sistēmu un risinājumu ražotāju produktus, tādu kā BOSCHSchneider ElectricSIEMENS un daudzu citu. Mūsu pieredzējusī komanda pārzina tirgus tendences un palīdzēs Jums piemeklēt atbilstošāko sistēmu risinājumu. Vienmēr esam atvērti jaunajam, inovācijas mūs motivē saglabāt virzību uz priekšu.

KAS IR UGUNSDROŠĪBAS SISTĒMAS? Uguns drošības sistēmas galvenais uzdevums ir ugunsgrēka savlaicīga atklāšana un trauksmes izziņošana, lai nodrošinātu savlaicīgu cilvēku evakuāciju un minimizētu materiālos zaudējumus. Tā nodrošina iespēju izvairīties no nelaimes gadījumiem, kas var radīt ievērojamus materiālus zaudējumus vai, ļaunākajā gadījumā, novest pie cilvēku bojāejas. Kā pierādīts ugunsgrēku analīzē, fiksējot ugunsnelaimi pirmo divu minūšu laikā, ir iespējams ievērojami samazināt tās radītos postījumus. Ugunsdrošības sistēmas ir iespējams integrēt ēkas pārvaldības sistēmā, tādejādi nodrošinot papildus kontroles iespējas no ēkas apsaimniekotāja puses, tās informē lietotāju un ugunsdzēsības dienestus par iespējamajiem ugunsgrēka draudiem.

Ugunsdrošības sistēmas ir obligāti jāizbūvē lielākajā daļā sabiedriskas nozīmes ēkās ko ikdienā apmeklē liels apmeklētāju un darbinieku skaits. To nosaka Latvijas būvnormatīvu LBN 201-10 "Būvju ugunsdrošība" un MK noteikumi Nr.82 „Ugunsdrošības noteikumi” kur norādīts kādas ēkas un kādā gadījumā ir nepieciešams aprīkot ar ugunsdrošības signalizācijas sistēmām, kā arī kā jānodrošina šo sistēmu ekspluatācija. 

Uzdod jautājumu