Video novērošanas sistēmas

ALARM SOLUTIONS Jums piedāvā dažādas sarežģītības un funkcionalitātes videonovērošanas sistēmu risinājums, pārsvarā projektējam un uzstādām IP videonovērošanas sistēmas. Mēs piedāvājam pārbaudītus, pazīstamu sistēmu un risinājumu ražotāju produktus, tādu kā  PELCOBOSCHIQeyeArecont VisionAXISMobotixLuxriot un daudzu citu. Mūsu pieredzējusī komanda pārzina tirgus tendences un palīdzēs Jums piemeklēt atbilstošāko sistēmu risinājumu. Mēs vienmēr esam atvērti jaunajam, inovācijas mūs motivē saglabāt virzību uz priekšu.

KAS IR VIDEONOVĒROŠANAS SISTĒMA? Videonovērošanas sistēmas nodrošina objekta vai teritorijas vizuālo kontroli, pareizi izprojektēta un uzstādīta tā, ir viena no visefektīvākajām drošības sistēmām. Pateicoties tehniskajiem sasniegumiem, atsevišķas videonovērošanas sistēmas spēj  automātiski analizēt notikumus kadrāPēc iepriekš uzstādīta notikumu algoritma, brīdī, kad sistēma definē pārkāpumu, tā var nosūtīt trauksmes vai brīdinājuma signālus. Ja objektā ir fiziskā apsardze, tad tā tiek nekavējoties brīdināta par aizdomīgu kustību vai neatļautu darbību. Tā rezultātā ievērojami uzlabojas reakcijas laiks, kā arī tiek novērstas cilvēciskā faktora nepilnības, kad, piemēram, apsargam vienkārši nepamanot notikumu. 

Atkarībā no klientu vēlmēm, tiek piedāvātas visdažādāko tehnoloģiju videonovērošanas sistēmas, tās var izmantot gan kā novērošanas sistēmas, gan kā inteliģentas apsardzes sistēmas. Visefektīvāk tās veic savas funkcijas kopā ar citām drošības sistēmām, piemēram, perimetra apsardzes sistēmām.

Uzdod jautājumu