Aktīvās tīkla iekārtas

ALARM SOLUTIONS Jums piedāvā aktīvās tīkla iekārtas atbilstoši Jūsu vēlmēm un funkcionālajiem uzdevumiem. Mēs projektējam un uzstādām risinājumus no pasaulē plaši pazīstamiem ražotājiem tādiem kā HPEnterasys NetworksMicrosoftCiscoEatonKonica Minolta un daudziem citiem. Mūsu pieredzējusī komanda pārzina tirgus tendences un palīdzēs Jums piemeklēt atbilstošāko sistēmu risinājumu. Vienmēr esam atvērti jaunajam, inovācijas mūs motivē saglabāt virzību uz priekšu

Ar aktīvajām tīkla iekārtām mēs saprotam, datu serverus, tīkla komutatorus, rezerves barošanas avotus (UPS) un programmnodrošinājumu, t.i., tīklu un datu drošības risinājumus, kuri nepieciešami datu tīkla stabilai un pilnvērtīgai darbībai. Tīklu drošības risinājumi nodrošina pilnīgu tīkla noslogotības kontroli, tas nozīmē, ka tiek noteikts, kādām aplikācijām tīklā jābūt ar augstāku pieejamību, lai nodrošinātu tikai vajadzīgo datu plūsmu tīklā. Tīkla drošības risinājumi spēj savākt informāciju no praktiski visām tīkla infrastruktūras iekārtām (ugunsmūri, antivīrusu sistēmas, maršrutētāji, komutatori, ielaušanās noteikšanas sistēmas, log serveri), analizēt un savstarpēji sasaistīt drošības notikumus visā tīkla infrastruktūrā. Tīkla drošības risinājumi spēj noteikt un novērst, piemēram, ielaušanos tīklā, anomālu rīcību tīklā.

Datu drošības risinājumi nodrošina pilnīgi vai daļēji centralizētas datu glabātuves, vienkāršāku administrēšanu un augstāku datu drošību. Tas nozīmē augstu datu rezerves kopiju izveidi (aktuāla liela datu apjoma gadījumā) un paaugstinātu datu drošību, jo kopijas tiek veidotas vairākos eksemplāros (ja nepieciešams, dažādās ģeogrāfiskās vietās), turklāt tās garantē ātru datu atjaunošanu.

Projektējam un izstrādājam datu glabāšanas un rezerves kopēšanas risinājumus, nodrošinām tehnoloģiju uzstādīšanu, pielāgošanu un auditu.

Uzdod jautājumu