Pasīvie datu tīkli

ALARM SOLUTIONS Jums piedāvā dažādas sarežģītības un funkcionalitātes pasīvo datu tīklu risinājums. Mēs piedāvājam pārbaudītus, pazīstamu sistēmu un risinājumu ražotāju produktus, tādu kā R&MSystimaxBrand-Rex un daudzu citu. Mūsu pieredzējusī komanda pārzin tirgus tendences un palīdzēs Jums piemeklēt atbilstošāko sistēmu risinājumu. Vienmēr esam atvērti jaunajam, inovācijas mūs motivē saglabāt virzību uz priekšu. Parsvarā klientiem piedāvājam strukturizētas kabeļu sistēmas (SKS).

Pasīvie datu tīkli ir datu tīklu daļa no datora vai telefona rozetes līdz serveriem un aktīvajām iekārtām, to izbūvei izmanto vara, kā arī optisko šķiedru kabeļus. Šos tīklus pārsvarā izmanto datu un balss pārraidei.

Pasīvajos datu tīklos ietilpst: 

  • DATORTĪKLI  
  • TELEFONU TĪKLI
  • TELEVĪZIJAS TĪKLI

Tie papildus iedalās

  • IEKŠĒJIE DATU TĪKLI - biroju centru un citu administratīvo ēku tīklu infrastruktūra.
  • ĀRĒJIE DATU TĪKLI – kabeļu tīkli, kas tiek ieguldīti tieši gruntī vai izbūvētajā kabeļu kanalizācijā, kā arī piekārtie kabeļu tīkli, kas tiek izvietoti uz ēkām vai stabiem.

Šo tīklu izbūvei atkarībā no projekta specifikas un prasībām pārsvarā tiek izmatoti CAT5E, CAT6 un CAT7 ekranētie un neekranētie vara kabeļi, maģistrālo pievada līniju vai datu tīkla mugurkaulu izbūvei  izmanto optisko šķiedru kabeļus, kuri nodrošina ievērojami lielāku datu pārraides ātrumumu salīdzinājumā ar vara kabeļu līnijām. 

Nodrošinām gan iekšējo gan ārējo datu tīklu projektēšanu un izbūvi, tīklu mērījumus un sertifikāciju.

Uzdod jautājumu