Jaunumi

< ASSA ABLOY Mobile Keys
20.03.2012 13:55 Vecums: 9 yrs
Kategorija: Jaunumi

Schneider Electric Enerģija kļūst gudrāka

Schneider Electric Enerģija kļūst gudrāka. Ar katru gadu enerģija kļūst par cilvēku arvien nopietnāku ikdienas dzīves sastāvdaļu.


Viedais tīkls uzticamākai un efektīvākai enerģijai

Kā Schneider Electric viedā tīkla produkti un risinājumi palīdz Jums līdzsvarot pieslēgumu tīklam

Ar katru gadu enerģija kļūst par cilvēku arvien nopietnāku ikdienas dzīves sastāvdaļu. Sekojot tam mainās arī elektrības tirgus un lietotājiem ir arvien lielākas prasības pret enerģijas piegādes stabilitāti, kvalitāti, kā arī ar to saistīto ietekmi uz apkārtējo vidi.

Tā ir sava veida evolūcija. Pieaugot mūsu uzticībai elektroapgādei, jāmainās arī veidam kā mēs to ražojam, sadalam un lietojam. Kā risinājums ir ne tikai gudrākai elektroenerģijas lietošana, bet arī tās gudrāka piegāde. Šādā gadījumā talkā nāk viedā tīkla risinājumi.

Kā globāls speciālists enerģijās vadībā, Schneider Electric™ ir atvērts viedā tīkla risinājumiem, piedāvājot produktus un risinājumus piecām galvenām viedā tīkla sastāvdaļām:

  • Pielāgojama enerģijas sadale 
  • Gudra ražošana 
  • Patērētāja puses vadība 
  • Efektivākas mājas (ieskaitot elektriskos transportlīdzekļus) 
  • Efektīvāki uzņēmumi (ēkas, industriālie objekti un datu centri) 

Mūsu vīzija ir ne tikai pievienot klientus viedajam tīklam, bet arī savienot tos savstarpēji, padarot mijiedarbību gudrāku, tādējādi uzlabojot enerģijas efektivitāti.

Lasīt vairāk Scneider Electric 


Uzdod jautājumu