ALARM SOLUTIONS

ALARM SOLUTIONS ir ambiciozs, mūsdienīgs un dinamisks uzņēmums, kas dzīvo vienā solī ar mūsdienu tehnoloģijām un jaunākajiem risinājumiem. 

Galvenie darbības virzieni - Integrētās drošības un informāciju tehnoloģiju risinājumi. 

Pakalpojumu portfelis - Pilns pakalpojumu cikls, no projekta idejas līdz sistēmu izbūvei. 

Komanda - Nozares profesionāļi ar ilggadēju pieredzi drošības un IT jomās. 

Balstoties uz uzkrāto pieredzi un darba rezultātiem, ALARM SOLUTIONS saviem klientiem var garantēt augstu profesionalitāti darbu izpildes procesā, individuālu pieeju un kvalitātes garantu, kas ietver pilnu atbildību par paveikto. Mūsu attīstības pamats ir pārliecība par ikvienu lēmumu vai soli, kas sperts projekta ieviešanas ceļā un esam pilnībā pārliecināti par darba rezultātu. Mūsu darbinieku pieredze un radošā pieeja garantē kvalitatīvu un savlaicīgu, jebkuras sarežģītības un apjoma, projektu realizāciju. 

MISIJA 

"Komplicētu integrēto infrastruktūras risinājumu projektu izstrāde un ieviešana, ar individuālu pieeju un atbilstošu risinājumu katram mūsu klientam." 

MĒRĶIS

"Sniegt mūsu klientiem augstākās kvalitātes pakalpojumus, tādējādi nodrošinot visērtākos un izdevīgākos risinājumus maksimālam rezultātam, tā iemantojot lojālas un uzticamas firmas reputāciju." 

  

"Uzskatām, ka veiksme un panākumi nav nejaušība, tā ir likumsakarība, jo jebkuru panākumu atslēga ir godprātīgs un neatlaidīgs darbs."

Uzdod jautājumu