Pakalpojumi

ALARM SOLUTIONS pakalpojumu klāsts aptver visus pasūtītājam nepieciešamos projekta ieviešanas ciklus.  

Darbs pie projekta sākas no konsultācijas, kuras mērķis ir palīdzēt klientam apzināt savas vajadzības, balstoties uz iespējamajiem tehnoloģiju risinājumiem, izvēlēties atbilstošāko risinājumu un ieviešanas stratēģiju. Pieredze rāda, ka tieši šī fāze ir vissvarīgākā, lai gala produkts, kuru saņem mūsu klients pilnība atbilstu viņa mērķiem un iecerēm..

Objekta/sistēmu audits, gadījumā ja nepieciešams veicam sistēmu auditu un izvērtējumu esošajām sistēmām. Sniedzam ieteikumus to uzlabošanai vai plānveida nomaiņai.

Projekta uzdevuma definēšana, kad visas Jūsu vēlmes ir uzklausītas, apsvērti visi argumenti un iespējamie risinājumi, ir nepieciešams skaidri definēt uzdevumu, precizēt mērķus un termiņus. 

Projektēšana, lai ieceri būtu iespējams veiksmīgi realizēt, nepieciešama  detalizēta projekta izstrāde un tā saskaņošana.

Nodrošinām:

  • Drošības sistēmu iekšējo un ārējo tīklu un projektēšana;
  • Datu un telekomunikāciju iekšējo un ārējo tīklu projektēšana;
  • Aktīvo datu tīklu projektu izstrādi;
  • Atslēgu sistēmu projektēšanu;
  • Citu inženiertehnisko tīklu projektēšanu.

Sistēmu ieviešana, ir atbildīgs un darbietilpīgs process, kurā nepieciešama precizitāte un augsta atbildība pret darba uzdevumu un projektu. Kvalitatīvu un teicamu rezultātu nodrošina saliedētas un profesionālas komandas darbs.

Sistēmu uzturēšana, garantijas un pēc garantijas sistēmu uzturēšana. 

 

"Mēs nepieņem lēmumus klienta vietā, mēs konsultējam un palīdzam izvēlēties, argumentējam un sniedzam ieteikumus. Mūsu klienti ir savas nozares profesionāļi, un mēs, kā savas nozares profesionāļi, cienām viņu laiku un resursus, nodrošinot profesionālu servisu visa projekta gaitā."

Uzdod jautājumu